Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski (obowiązuje od 19 lipca 2021

ZALEGŁY MECZ GRAMY o godz.15.00 w sobotę 14 stycznia.

WYNIKI NA ŻYWO

IV Liga Warszawska 2022/2023

IV Liga Warszawska 2021/2022

Skład Drużyny Źródło – sezon 2022/2023

Skład Drużyny Źródło – sezon 2021/2022

Skład Drużyny Źródło – sezon 2020/2021

Zjazd 17-18 grudnia 2022 r.

Sobota 17 grudnia

mecz 1 i mecz 2 – 1/2 G.Kościelny i B.Kościelny – K.Grabarczyk-Steć i W.Rutkowski od 10.00
mecz2 -2/2 i mecz 3 W. Lichodziejewska i M. Maruszkin i – I.W. Kubica od 15.00

Niedziela 18 grudnia

mecz 1 G.Kościelny i B.Kościelny – K.Grabarczyk-Steć i T.Rutkowski od 10.00
mecz 2 przeniesiony !!!

mecz 3 M.Maruszkin i W.Lichodziejewska – B.Kościelny i M.Dorau od 17.00

Zjazd 29-30 październik 2022 r.

Sobota 29 październik 2022

mecz 1 – godz.10.00 – 20 rozdań D.Bebko i B.Kościelny T.Rutkowski i G.Kościelny
mecz 2 – godz.13.30 – 10 rozdań D.Bebko i B.Kościelny T.Rutkowski i G.Kościelny
10 rozdań D.Bebko i B.Kościelny W.Lichodziejewska i M.Maruszkin
mecz 3 – godz.17.00 – 20 rozdań D.Bebko i B.Kościelny W.Lichodziejewska i M.Maruszkin

Niedziela 30 październik 2022

mecz 1 – godz.10.00 – 20 rozdań D.Bebko i B.Kościelny T.Rutkowski i G.Kościelny
mecz 2 – godz.13.30 – 20 rozdań D.Bebko i B.Kościelny T.Rutkowski i G.Kościelny
mecz 3 – godz.17.00 – 20 rozdań M.Gwiazdowska i M.Dorau D i W.Zwierzyńscy

Zjazd 24-25 wrzesień 2022 r.

Sobota 24.09.2022 mecz z 10.00 odwołany – u przeciwników cowid
Godz. 13:30 – 16.30 – mecz 2
D.Bebko, B.Kościelny, M.Maruszkin, W.Rutkowski
– 20 rozdań
– 20 rozdań
Godz. 17.00 -20.00 – mecz 3
D.Bebko, B.Kościelny, M.Gwiazdowska, M.Dorau
– 20 rozdań
– 20 rozdań

Niedziela 25.09.2022
Godz. 10:00 – 15.00 – mecz 1 + 2/1
D.Bebko, B.Kościelny, W.Lichodziejewska, M.Maruszkin
– 30 rozdań
– 30 rozdań
Godz. 15.000 – 20.00 – mecz 2/2 + 3
D.W.Zwierzaczki, M.Gwiazdowska, W.Rutkowski ( ma chrust)
– 30 rozdań
– 30 rozdań

Zjazd 05 czerwiec 2022 r.

Godz. 10:00 – 15.00 – mecz 1 + 2/1
B. Kościelny + D. Bebko, M.Swoboda + M. Maruszkin ( W.Rutkowski do dyspozycji) po 30 rozdań
Godz. 15.000 – 20.00 – mecz 2/2 + 3
D. Zwierzyńska + W. Zwierzyński, M. Dorau + M. Gwiazdowska po 30 rozdań

Zjazd 28-29 maj 2022 r.

WYNIKI

Sobota 28.05.2022
Godz. 10:00 – 14.00 – mecz 1 B.Kościelny D.Bebko
W.Rutkowski + K.Grabarczyk-Steć
MECZ 2 – PAUZA

– 20 rozdań
Godz. 16.00 -20.00 – mecz 3 M. Dorau + M. Gwiazdowska,
M. Swoboda + E. Krusiewicz
– 20 rozdań

Niedziela 29.05.2022
Godz. 10:00 – 15.00 – mecz 1 + 2/1 M. Maruszkin + W. Lichodziejewska
B. Kościelny + D. Bebko

– 30 rozdań
Godz. 15.000 – 20.00 – mecz 2/2 +3 D. Zwierzyńska + W. Zwierzyński,
M. Dorau + M. Gwiazdowska

– 30 rozdań

Zjazd 9-10 kwietnia 2022 r.

Sobota 09.04.2022
Godz. 10:00 – mecz 1Mirka S. i Edward K. – 20 rozdań
Bogdan K. i Darek B. – 20 rozdań
Godz. 13:30 – mecz 2Mirka S. i Edward K. linia – 20 rozdań
Wiola L. i Małgosia M. – 20 rozdań
Godz. 17:00 – mecz 3Monika G. i Mirek D. – 20 rozdań
Dorota Z. i Wiesław Z. – 20 rozdań
Niedziela 10.04.2022
Godz. 10:00 – mecz 4Bogdan K. i Darek B. – 20 rozdań
Wiola L. i Małgosia M. – 20 rozdań
Godz. 13:30 – mecz 5Wiola L. i Małgosia M. – 20 rozdań
Bogdan K. i Darek B. – 20 rozdań
Godz. 17:00 – mecz 6Monika G. i Mirek D. – 20 rozdań
Dorota Z. i Wiesław Z. – 20 rozdań